0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Süvari VIP Kurye

Süvari VIP KURYE


Süvari kurye bazen tek bir çeşit araç kullanmaz ve bu VİP Kurye seçeneğimiz olur. Hem gönderileriniz daha özenli ve güvenli gider, hem de hız açısıda oldukça zaman kazanmış olursunuz.

Süvari VİP kurye, gönderinin en hızlı şekilde gönderim adresine ulaşmasını sağlayan seçenek olarak bilinmektedir. Aynı zamanda elit kurye olarak da biliniyor. Özel bir kurye hizmeti olması nedeniyle, diğer gönderim türlerine göre daha yüksek bedel talep edildiğini söylemek gerekiyor. Büyük şehirlerde yaygın olan bu kurye türü ile yarım saat ve bir buçuk saat içinde teslim yapılmaktadır.


İstanbul Süvari VIP KURYE


VİP kurye günün her saati etkin bir şekilde hizmet veriyor. Özellikle kent içinde mahalle ve semte yapılan taşımacılık için önemli bir unsur olarak geçmektedir. Evrak, paket ve diğer türde gönderiler müşteri isteği doğrultusunda belli adrese teslim edilir. Özel şekilde teslimat yapılır. Önemli olan müşteri memnuniyeti parolası ile üst düzey hizmet verilmektedir. Bu gönderim türünü daha çok büyük şirketler ve holdingler tercih eder. Hızın önemli olması noktasında, şirketimiz buna göre hareket ederek dediğiniz tarihte işlemi gerçekleştirmektedir.


VİP Kurye daha önce de ifade ettiğimiz gibi 7-24 gönderim sağlama noktasında son derece etkilidir. Konuma göre en kısa süre içinde teslim işlemi olur. Kurye fiyatlarının yüksek olması kişinin düşünmesine neden olabilir. Ama alınan hizmetin en yüksek standart olması, kişinin aklınızda var olan soru işaretlerinin geçmesini sağlar. Süvari VİP kurye seçeneği ve bu seçeneğin genel alt birimleri için hemen bizimle iletişime geçerek işlem hakkında genel bilgi verebilirsiniz.