0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Yaya Kurye

Yaya KURYE


İstanbul gibi büyük bölgeler içerisinde bölgesel veya dağınık çoklu gönderilerinizin Süvari yaya kuryeler tarafından alıcılara ulaştırma şeklidir.

Süvari kurye olarak sunduğumuz hizmet seçenekleri arasında yay kurye de yer almaktadır. Araç kullanmadan kurye görevlisinin belli bir bölge içinde yaptığı evrak ve benzeri belge dağıtım işlemine verilen isimdir. Belli bir bölgede, toplu olarak dağıtım yapılır. Dağıtım süreci müşteri talebi doğrultusunda olmakla birlikte 1-7 iş günü arasında değişim gösterebilir. Teslimat sonrasında yaya kurye tarafından bilgilendirme olur. En sık başvurulan hizmetlerden biri olduğunu dile getirmek gerekir.


İstanbul Süvari Yaya KURYE


Kurye hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Çok sayıda alternatifli kurye hizmet seçeneğimiz olması, alabileceğiniz hizmetin de oldukça etkili olmasında önemli rol oynar. Bu süreçler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ilk aşamada bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yaya kurye, en eski kurye hizmetlerinin başında geliyor. Eski zamanlarda oldukça zorlayıcı bir görev iken günümüzde, sadece bölgesel dağıtım süreçlerinde tercih edilir. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi belge ve evrak gibi dağıtımlarda tercih edilen bir yöntemdir. Bir diğer tercih nedeni ise diğer kurye seçeneklerine oranla daha ucuz olmasıdır.


Yaya kurye hizmeti veren şirketimiz, bu noktada bir çok kargo şirketinin önüne geçmiş durumdadır. Adres, yer, bölge fark etmeden her yerde teslimat yapmak için geniş araç filosuna ve personel sayısına sahibiz. Bu nedenle verdiğimiz hizmetin en yüksek kalite olduğunu net bir şekilde söylemek mümkün olmaktadır. Güvenilir hizmet için bizi takip edin.