0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Acil Uçak Kargo

Acil Uçak Kargo


En hızlı ulaşım aracı olarak bizlerde acil kuryelerinizi Acil Uçak Kargo ile ulaştırıyoruz. Dünyanın her noktasına bizimle teslimat yapabilirsiniz.

Acil Uçak, 7/24 kaliteli hizmet ile dikkat çekiyor. Büyük şehirler için daha fazla tercih edilen bir gönderim türü olduğunu dile getirebiliriz. Uçak kargo olarak da bilinmektedir. Özellikle son zamanlarda havaalanında artış nedeniyle yaygın bir hale gelmiştir. Hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlar, ihale için gerekli evraklar ve bir çok acil gönderimde son derece etkili olduğu biliniyor. Süvari Kargo olarak bu seçeneği sık sık tercih edilen müşterilerimiz için özel hizmet veriyoruz.Acil göndermen gereken kuryelerinizi, adersinizinden teslim alıp uçak kuryesi gerçekleştirmekteyiz. Hızlı güvenilir kurye için Süvari Kuryeyi tercih ediniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Acil Uçak Kargo

Sistemin nasıl işlediği de son derece önemli olmakla birlikte merak edilen ana konulardan biridir. Paket, ilaç, evrak ve benzeri değerli evraklarınızın acil bir şekilde gönderimi sağlanması için motor kurye eşyayı istediğiniz adresten alır. Sonrasında da teslim edilecek ildeki adrese göre ilk tarifeli uçak ile kargoya verilir. Son noktada ise kargonun gönderildiği ilden alınması ile gerekli gönderim adresine teslimi yapılır. Havaalanı bulunan tüm illere acil uçak gönderimi yapıyoruz. Kargonun teslim süresi değişken olmakla birlikte aynı gün içinde teslimi mümkün olmaktadır. Bu konuda en detaylı ve net bilgileri almak için sitemiz üzerinden bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Süvari Kurye, güvenilir seçenekleri ile müşterilerine en etkin şekilde hizmet vererek, aklınıza takılan sorular için yanıt bulmaya devam ediyor. Güvenli taşımacılık ve daha fazlası için yapmanız gereken bizi takip etmeye devam etmektedir. Acil Uçak hizmeti aktif olarak devam eder.