0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye

Motor Kurye tarafından verilen motorsikletli kurye hizmetinde İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.)motorlu kuryeler ile taşınması işini yapılır. Kuryelerimiz günün her saatinde istanbulun her yerinde telsiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir

Arabalı Kurye

Moto Kurye motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde Panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz arabalı kurye ile itina ile taşınır. Arabalı kurye fiyatı normal fiyatların 5 katı olarak işlem görür. ayrıntılı bilgi için arayınız. (212) 269 99 01

Yaya Kurye

Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi , süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir. Kurye gönderilerinizin fazla olduğu zamanlarda tercih edebileceğiniz, kurye hizmetinden ekonomik bir sistemdir yaya kurye adresinize gelerek evrağınızı teslim almaktadır .

Süvari VİP Kurye

Vip Kurye ile 45 Dakikada Teslim.

İstanbul içinde acil ve önemli gönderileriniz için, süratli, güvenilir ve kaliteli hizmet ile kurye gönderilerinizi adresten adrese Vip Kurye ayrıcalığıyla teslim ediyoruz. Gün içinde ekspress veya normal motorlu kurye hizmeti ile sizlere zaman kazandırıyoruz. Göndermek istediğiniz, Ürün, evrak, numune, dosya, davetiye, sözleşme vb. gönderileriniz Vip Kurye ile özel taşımacılık hizmetini çok uygun fiyatlara istemiş olduğunuz teslimat şekline göre güvenle teslim ediyoruz. Tahsilatlı gönderileriniz, kapıda nakit ya da kredi kartı ile tahsil edilip aynı gün içinde size teslim ediyoruz. Farklı bir adreste bulunan gönderilerinizi istemiş olduğunuz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Acil Uçak

Acil uçak kargo, zaman, hız ve güvenilirlik nedenlerinden dolayı çok hassas şartların yerine getirilmesini gerektiren hızlı bir taşıma şeklidir. Acil Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır. Uçak Kargo hizmetleri’nde kapıdan - kapıya ve kapıdan-havalimaanına, havaalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kurye Kiralama

Kiralık Moto Kurye

Yıllık Kurye kiralama.
Aylık Kurye kiralama.
1 Adet moto kurye kiralama bedeli ve çalışma şartları aşağıda yer almaktadır.
Moto kurye Çalışma sistemi: 1.Hafta içi 5 gün sabah 08.30 başlayıp akşam 18.00 de sona erer. 2.Günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar tarafımızdan karşılanacak. 3.Haftasonu 08.30 da başlayıp akşam 18.00 de sona erer günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek SSK’lar tarafımızdan karşılanacak. 4. Günlük 150 km geçen km ler 0,50 kr olarak faturaya ilave edilecek. Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti veya kurye fiyatlarından ücrete ilave edilecektir (abone fiyatından) maaşa ilave edilecektir.