0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Arabalı Kurye

ARABALI KURYE


Arabalı kurye; sigortalı ve kargolar için uygun bir taşıt ile gönderileri göndericiden alarak arabası ile gönderene gitmesini sağlayan meslek grubudur.

Arabalı kurye aynı zamanda araçlı kurye olarak da biliniyor. Özellikle moto kuryenin taşıma konusunda zorlandığı büyük paketlerin teslimatı için tercih edilen bir uygulama olduğunu dile getirebiliriz. Özellikle trafiğin yoğun olduğu zaman diliminde moto kuryelere oranla daha yavaş olsa da, araba kurye tipi gönderimin müşteri talebi açısından son derece önemli olduğunu dile getirmek gerekiyor.


İSTANBUL SÜVARİ ARABALI KURYE


Kurye ile kargo arasında fark nedir sorusu, özellikle müşteriler tarafından merak edilen bir konu başlığıdır. Süvari Kargo olarak, teslimat yapacağınız ürün ilk olarak kargoya verdiğiniz zaman ürünün kargo merkezine, oradan da ilgili adrese gönderildiğini ifade etmek gerekiyor. Klasik kargo ile yaptığınız gönderim, en erken ertesi gün ilgili adrese ulaşmaktadır. Kısacası teslimat kişinin istediği zaman diliminde olmayabilir. Süvari Kargo, arabalı kurye seçeneği ile, kısa istediğiniz zaman diliminde gönderinizi adrese ulaştırır. Özellikle acil gönderim gereken ürün ve eşyalar için bu son derece önemli bir noktadır.


Kargo gönderim öncesinde paketlemenin müşteri tarafından yapılması gerekir. Kuryeler sadece paketi alır ve istediğiniz adrese teslimini sağlar. Kolay hasar alması ve kırılması söz konusu olan bir ürün ise sağlam paketlenmesi son derece önemlidir. Arabalı kurye ve diğer kurye seçenekleri konu başlığında detaylı bilgi almak isteyen kişiler ilk olarak sitemize erişim yaparak alternatif gönderim seçeneklerini görebilmektedir. En üst düzey hizmet seçeneği için bizi tercih etmeniz gerekir.