0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Kurye Kiralama

Kurye Kiralama


1 Adet moto kurye kiralama bedeli ve çalışma şartları aşağıda yer almaktadır.
Moto kurye Çalışma sistemi: 1.Hafta içi 5 gün sabah 08.30 başlayıp akşam 18.00 de sona erer. 2.Günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar tarafımızdan karşılanacak. 3.Haftasonu 08.30 da başlayıp akşam 18.00 de sona erer günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek SSK’lar tarafımızdan karşılanacak. 4. Günlük 150 km geçen km ler 0,50 kr olarak faturaya ilave edilecek. Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti veya kurye fiyatlarından ücrete ilave edilecektir (abone fiyatından) maaşa ilave edilecektir.

Süvari Kurye hizmet seçenekleri arasında yer alan Kurye Kiralama, acil kurye ihtiyacınızı en kısa süre içinde çözer. Özellikle işletmeciler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Eğer kurye ihtiyacı olan bir işletme sahibi iseniz, günlük, haftalık, aylık kurye kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kısıtlı bir iş için personel alım sürecinde personelin sigortası, maaşı ve diğer sosyal giderleri maliyetin yüksek olmasına neden olabilir. Fakat kurye kiralama hizmetinde maliyet son derece düşük olur. Bu da önemli bir avantaj olarak dikkat çeker.


İstanbul Süvari Kurye Kiralama


Büyük şehirlerde moto kuryenin daha çok olduğunu, fakat bu kadar yoğunluğa rağmen hala ihtiyaç olduğunu söylemek gerekiyor. Para ve zaman tasarrufu anlamında son derece etkili bir hizmet seçeneğidir. Restoran, çiçekçi, e ticaret yapan yerler ve benzeri işletmeler gün için çok fazla gönderim yapmak zorunda kalır. Bunun için personel alımı yerine kurye kiralama hizmeti daha mantıklı olur. Kuryeler gönderim başı ücret talebinde bulunmaktadır. En güvenilir hizmet seçenekleri ve daha fazlası için sitemize erişim kurmanız ve kurye seçeneklerinden faydalanmanız söz konusudur.


Kurye kiralama hizmeti günümüzde çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Çok sık sipariş alan restoranlar, artık bunları yetiştiremez konuma gelirse, bu noktada destek almaları zorunlu olur. Kurye kiralama hizmeti de bu süreçte sizin yardımınıza koşar. Süvari Kurye olarak çözüm önerileri ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.