0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye


Motorlu kurye: motorsikleti ile beraber aldığı emaneti bir noktadan farklı noktaya götüren kuryecilere denir. Motorlu kurye ya da moto kurye ülkemizde oldukça yaygın kullanılan bir iş alanıdır.


Müşterisi ile iletişimi çok kuvvetli ve motosiklet kullanımında tecrübeli ve deneyimli hemen herkesin yapabileceği bir hizmet alanı olan yükselen bir sektör olarak motorlu kuryeler sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de İstanbul'da.

Süvari Kurye, 1995 senesinden bu yana verdiği kaliteli hizmeti ile, gönderilerinizi en kısa süre içinde istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Motorlu Kurye, özellikle pandemi sürecinde daha fazla tercih edilir bir hale geldi. Evrak, ürün, malzeme ve daha bir çok şeyi bizim aracılığımız ile anında gönderim yapmanız söz konusudur. Normal paketlerin yanında kırılabilir ürün, kıymetli evrak, çiçek, pasta ve bir çok kargo türünü, en hızlı şekilde gönderiyoruz.


İstanbul Süvari Motorlu Kurye


Motosiklet aracılığı ile yapılan dağıtım motorlu kurye olarak bilinmektedir. Çok sayıda avantajı olduğunu dile getirebiliriz. Bu avantajların başında özellikle trafiğin yoğun olduğu süreçlerde, motosikletin ara yollardan gitme avantajı olması, daha kısa süre içinde adrese gönderim imkanı sunması yer almaktadır. Hassas kargolar acil teslim aşamasında en güvenli şekilde bu yöntem ile gönderilmektedir. En güvenilir şekilde gönderinizin istediğiniz adrese ulaştırılmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7-24 müşteri destek imkanı sunan ekibimiz, acil durumlarda yanınızda olmaya devam ediyor.


Her türlü kurye ihtiyacınızı bizimle görüşme yaparak çözmeniz söz konusu oluyor. Özellikle değerli eşya gönderimlerinde kişilerin rahat olmadığını biliyoruz. Bu noktada sigortalı taşımacılık süreçleri devreye girmektedir. Aklınızda soru işareti olmadan, kısa süre içinde gönderim yapan ekibimiz ile görüşme sağlayarak sorunların üstesinden gelmeniz söz konusu olmaktadır. Güvenilir taşıma seçenekleri ve çok daha fazlası için sitemizi takip ederek bilgi almanız mümkündür.